O nas

Wydaje nam się, że…

Mamy ciekawe podejście do budowania Customer Experience, a zarażając nim, pomagamy firmom poprawiać doświadczenia klientów na całej ścieżce kontaktu z produktem, marką czy usługą – w efekcie, zwiększać zyski.

Relacje z firmami są jak relacje z ludźmi.
To właściwie są relacje z ludźmi.

Jesteśmy wyznawcami teorii, że ludzie robią biznes z tymi, których lubią. Wybierają firmy i marki, których ludzką twarz lubią. A jak jest z sympatią do ludzkiej twarzy Twojej firmy?

Chętnie to dla Ciebie sprawdzimy! W końcu firmy nie są takie, jakie wydaje im się, że są, ale takie, jakimi widzą je klienci. Będziemy dla Ciebie wsparciem w organizacji narzędzi do nieustającego słuchania głosu klientów i wdrażaniu zmian, które przyniosą podniesienie poziomu Customer Experience.

Co sądzisz o naszej filozofii?

Skoro jesteś na tej stronie, prawdopodobnie jeszcze się nie znamy :). Ale już teraz chcemy dać Ci możliwość podzielenia się z nami refleksją o tym, jak Ci się podoba nasze podejście do kształtowania Customer Experience.

Wyślij wiadomość
Narzędzia

Badania marketingowe

Projektujemy i realizujemy badania, które ściśle odpowiadają temu, co i po co chcesz sprawdzić - od obsługi i satysfakcji po ekspozycje produktów.

Dowiedz się więcej

PeekQuick

Zautomatyzowana platforma dla biznesu do zbierania informacji z rynku. Dane w systemie raportowym dostępne nawet w 24h!

Dowiedz się więcej

System raportowy online

Intuicyjny, funkcjonalny system do prezentacji i analizy danych. Rozbudowana funkcjonalność i możliwość adaptacji do indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

Rate-it-Quick

Czy Twoi klienci są zadowoleni z doradztwa w dziale z drobnym AGD? Dowiesz się zbierając ich spontaniczne opinie wyklikiwane na ekranie tabletu z naszą aplikacją.

Dowiedz się więcej

Indoor Tracking

Wyciągaj wnioski z monitorowania ruchu klientów przez lokalizowanie telefonów komórkowych z wykorzystaniem WiFi.

Dowiedz się więcej

Dedykowane rozwiązania IT

Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz systemów wspierających procesy biznesowe.

Dowiedz się więcej
Zaufali nam