System raportowy

Dane, które zbieramy w ramach projektów badawczych przekażemy Ci za pomocą systemu raportowego online. To niezwykle intuicyjne narzędzie pozwala szybko uzyskać główne informacje na temat przebiegu projektu, jak i przeprowadzić dogłębną analizę.

Informacje, a nie suche dane

System raportowy jest przystosowany do naszej filozofii prowadzenia projektów badawczych. Jest oczywiście oparty na danych, ale prezentujemy je w takich sposób, w takich zestawieniach, byś mógł łatwo wnioskować i sprawnie wyciągać najpotrzebniejsze informacje.

EMOCJE klientów w liczbach

Aby w jak najbardziej przejrzysty sposób przekazać zbierane w ramach badań informacje dotyczące EMOCJI Twoich klientów, analizujemy teksty z użyciem zaawanasowanych algorytmów, a wyniki przedstawiamy jako chmury tagów oraz wykresy.

Analiza długich wypowiedzi klientów jest czasochłonnym wyzwaniem. Dlatego w wielu przypadkach managerowie firm nigdy nie wykorzystują pozyskanych informacji. Raport z badania trafia na półkę i tam spokojnie traci na aktualności. W naszym systemie raportowym praca z tekstami staje się łatwa i szybko przynosi oczekiwane zestawienia informacji.

Narzędzie dla managera

Z myślą o wygodzie codziennej pracy osób zarządzających sieciami sprzedaży wyposażyliśmy nasz system raportowy w:

możliwość definiowania celów i monitorowania wyników w ich kontekście
system powiadomień (informacja przychodzi np. gdy w systemie pojawi się raport z wizyty tajemniczego klienta z wynikiem poniżej średniej lub gdy zaraportowane zostanie zdefiniowane wcześniej zdarzenie)
opcje eksportu raportów nie tylko w formatach Excel, ale także w formie gotowej prezentacji
widgety umożliwiające sprawne zapoznanie się z kluczowymi danymi od razu po zalogowaniu do systemu

Intuicyjność

Prezentujemy dane od ogółu do szczegółu. Możesz zejść aż do poziomu pojedynczej odpowiedzi na wybrane pytanie.

Udostępniamy dane na różnych poziomach, by dopasować się do Twojej organizacji. Jeśli wolisz komunikację przez system zamiast wysyłki e-maili, będziesz zadowolony z faktu, że kompleksowa wymiana informacji (włącznie ze składaniem reklamacji) odbywa się przez platformę.

Zewnętrzne dane

Istnieje możliwość importu własnych danych do systemu raportowego, by używać go wyłącznie jako platformy do prezentacji i analizy danych. Jeśli więc gromadzisz dane na własną rękę i jedyne, czego Ci brakuje to narzędzie, które mogłoby je przetworzyć i rozdystrybuować wewnątrz organizacji, skontaktuj się z nami!

Oferta dla Twojej firmy!

Zostaw numer telefonu lub e-mail.
Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

tel.: +48 12 443 19 10

e-mail: info@zalassconsulting.pl

Szybki kontakt
Zaufali nam