Rate-it-Quick

Zmieniaj dane w działania! Aby wprowadzać istotne dla klientów zmiany, ucz się od nich na każdym etapie relacji z Twoją firmą.

Rate-it-Quick to system do szybkiego zbierania feedbacku od klientów. W przyjazny dla nich sposób, bez pytania o dodatkowe wyjaśnienia, gromadzi impulsy wysyłane Twojej firmie w czasie procesu zakupów.

Dzięki rozwiązaniu Rate-it-Quick możesz zbierać informacje o odczuciach klientów w kontekście rozmaitych tematów.

  • Umieszczając tablet przy kasie, możesz zapytać o wrażenia z obsługi przez pracownika tego działu.
  • Tablet umieszony przy wybranym regale w sklepie może posłużyć do zapytania o opinię na temat szerokości asortymentu tego fragmentu oferty.
  • Przy wyjściu – o wrażenia z całej wizyty.
  • Przy bramkach dla klientów wychodzących bez zakupów – o powód braku ich dokonania lub cel wizyty.

System dopasowany do Twoich potrzeb

  • Możesz zredagować dowolne pytanie!
  • Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualną grafikę.
  • Istnieje możliwość dostarczenia samego oprogramowania lub wraz z całą potrzebną infrastrukturą (tablety / telewizory / stojaki).

Urządzenie przesyła dane do systemu raportowego na bieżąco. System raportowy online jest dostępny dla wszystkich wskazanych pracowników organizacji. Dane są prezentowane na kilku poziomach uprawnień, które możemy dopasować do struktury Twojej firmy.

Zbieranie danych przez Rate-it-Quick stanowi doskonałe uzupełnienie innych projektów badawczych, ukierunkowanych na monitorowanie customer experience. Możesz np. wziąć pod lupę obszar działalności, który w innych badaniach wypadł słabiej lub testować nowe rozwiązania i od razu zbierać opinie klientów.

Oferta dla Twojej firmy!

Zostaw numer telefonu lub e-mail.
Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

tel.: +48 12 443 19 10

e-mail: info@zalassconsulting.pl

Szybki kontakt
Zaufali nam