Dedykowane rozwiązania IT

Projektujemy i wykonujemy indywidualne rozwiązania wspierające sprzedaż oraz obsługę klienta.

W naszych obszarach specjalizacji dostarczamy nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania. W oparciu o Twoje oczekiwania sporządzamy specyfikację, programujemy i wdrażamy:

  • systemy wspierające procesy biznesowe
  • aplikacje mobilne

Mamy duże doświadczenie w integracjach z wykorzystywanymi już w firmach systemami. Pracujemy pamiętając o tym, że wdrażane rozwiązania mają przede wszystkim podnosić efektywność organizacji.

Jak działamy?

Wydajna i bezpieczna technologia

Rozwiązania biznesowe tworzymy w sprawdzonej technologii Java™ Enterprise Edition (wersja 6 i 7). Zapewniamy w ten sposób wydajność i bezpieczeństwo, a także skalowalność i elastyczność przy wdrażaniu.

Niezawodne aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje wspierające sprzedaż i obsługę klienta na główne systemy mobilne: Android i iOS. Pomysłowo wykorzystujemy takie mechanizmy jak geolokalizacja, łączność Bluetooth, kody QR.

Integracje i kompatybilność

Tworzymy systemy i aplikacje mające możliwość wszechstronnej integracji z istniejącymi systemami i bazami danych zarówno w infrastrukturze IT Klienta, jak i w chmurach obliczeniowych.

Efektywne i przyjazne interfejsy

Przykładamy wielką wagę do zapewnienia użytkownikom naszych produktów wygody i komfortu pracy przez przemyślane, przetestowane i dopracowane graficznie interfejsy oraz spójne User Experience.

Oferta dla Twojej firmy!

Zostaw numer telefonu lub e-mail.
Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

tel.: +48 12 443 19 10

e-mail: info@zalassconsulting.pl

Szybki kontakt
Zaufali nam