PeekQuick

Platforma dla biznesu do zbierania informacji z rynku – zarówno systematycznego, jak i doraźnego. Łączy firmy z wykonawcami, umożliwiając tym pierwszym łatwe realizowanie całego spektrum badań – od sprawdzenia poziomu realizacji standardów przez satysfakcję klienta, po badania konkurencji.

Jeśli jesteś przedstawicielem dużej organizacji, prawdopodobnie nie będziesz samodzielnie korzystał z PeekQuicka przy dużych projektach badawczych. Zalass Consulting przejmie stronę operacyjną. Może go jednak wykorzystać przy realizacji incydentalnych testów.Na przykład: Do podjęcia istotnej decyzji potrzebujesz kilku informacji „z terenu”. Ich samodzielne pozyskanie wiąże się z wysokimi kosztami (czas, podróże). Zlecenie takiego zadania pracownikom niesie w wielu sytuacjach zagrożenie, że informacje nie będą w stu procentach obiektywne. Warto skorzystać z PeekQuicka. Zakładasz projekt, w którym zlecasz np. 10 osobom odwiedzenie wybranych sklepów, a następnie odpowiedzenie na zawarte w ankiecie pytania. Z wykorzystaniem PeekQuicka dane pozyskasz nawet w 24 godziny. Co więcej – dane będą prezentowane w tym samym systemie raportowym, w którym przeglądasz inne projekty badawcze realizowane we współpracy z nami!

Jeśli prowadzisz małą firmę PeekQuick daje Ci szanse realizacji projektu badawczego na miarę Twoich potrzeb i budżetu.

Możesz zlecić nawet jedno lub dwa zadania! Mniejsza skala nie oznacza większych kosztów. Z łatwością sprawdzisz więc na przykład mieszkając we Wrocławiu, jak obsługuje klientów firma o podobnym profilu działająca w Trójmieście. W zależności od profilu działalności, możesz zamówić zdjęcia produktów na półkach, czy też menu wybranej restauracji.

Przejdź do PeekQuicka i dowiedz się więcej

Oferta dla Twojej firmy!

Zostaw numer telefonu lub e-mail.
Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

tel.: +48 12 443 19 10

e-mail: info@zalassconsulting.pl

Szybki kontakt
Zaufali nam